KVALITNÍ A BEZPEČNÉ KOČÁRKY ZN. FIRKON ZA ATRAKTIVNÍ CENU !!! PŘIJEĎTE A PŘESVĚDČTE SE.... Zn. FIRKON = bezpečí a pohodlí pro Vaše dítě !!!

Milé maminky,
dovolte abychom Vám trochu přiblížili kočárky zn.FIRKON,které jsou v poslední době velmi oblíbené jak v ČR,tak po celém světě. Kočárky zn.FIRKON naleznete téměř ve všech zemích EU. Kočárky FIRKON jsou Polské výroby,atestované certifikátem bezpečnosti EN 1888 / 2013. Kočárky zn.FIRKON byly vyhodnoceny v  testu MD DNES  jako velmi kvalitní a bezpečné kočárky !!! Viz.odkaz:
http://ekonomika.idnes.cz/test.asp?r=test&c=2000M150T01B   Výrobce těchto kočárků velmi dbá na kvalitu materiálu použitého na výrobu kočárků,stejně tak na jeho praktičnost,skladnost a stejně tak na dobré jízdní vlastnosti.Tyto kočárky vynikají především opravdu prostornou ložnou plochou pro miminko,takže i větší miminko se bez problémů vejde do kočárku i s fusakem,což bývá v dnešní době obzvlášť u dražších typů kočárků velký problém. Kočárky FIRKON jsou kombinované, takže kočárek můžete plně využít od narození miminka až do 3 let věku dítěte.Na úplně všechny modely kočárků zn.FIRKON lze připevnit autosedačku,takže pokud si budete chtít s miminkem vyjet např.na nákup do nákupního centra,postačí Vám vzít si s sebou pouze konstukci kočárku,adaptér a autosedačku,čímž ušetříte místo v autě. Rukojeť u všech typů kočárků je výškově nastavitelná,takže ani tatínek,který je opravdu vysoký nebude mít s jízdou kočárku žádný problém. Kostrukce kočárků je vyrobena ze slitin lehkých kovů .Potah kočárků je vyroben z velmi kvalitního materiálu odolného proti promoknutí a zároveň je snadno omyvatelný. Předností kočárků FIRKON jsou velká nafukovací kola,která zaručují opradu velmi dobré jízdní vlastnost kočárku.Kočárky s nafukovacími koly se hodí jak do města,kde si hravě poradí s vysokými obrubníky,tak i na vesnici,kde pro kočárek nebude žádný problém zvládnout i náročnější kamenitý terén.Při výběru kočárku dobře zvažte kde budete kočárek nejvíce využívat - např. model kočárku FIRKON VERANO LONG  a BALANCE nejsou ideální na jízdu v hodně náročném a kamenitém terénu, hodí se spíše do středně náročného terénu a do města.Modely kočárku FIRKON VARIO LONG SWING a SWING RETRO LONG  jsou  kočárky které absolutně bez problému zvládnou téměř jakýkoliv terén ( lesní cesty, kamenité povrchy...). Mnoho maminek zajisté ocení i možnost ,,houpání kočárku",které je nejsnažším způsobem jak miminko uspat,nebo alespoň utišit jeho pláč.Právě pro velmi plačtivá a neklidná miminka výrobce vyšel vstříc modelem kočárku SWING LONG,který je na páskách a tím zaručuje maximální možnost houpání. Každý kočárek zn.FIRKON kromě modelu SWING LONG má i blokaci proti houpání,kterou lze taktéž využít v případě,že si ,,houpání "kočárku nepřejete.Vnitřní potah hlukoké korby je kompletně vyndavací,takže ho můžete bez problémů vyjmout a vyprat.Hluboká korba i sportovní verze mají 3 polohy opěrky zad,které lze použít jak do úplného lehu,tak do úplného sedu a mezipolohy. Polohování nožiček je několikastupňové,takže lze pro opěrku nožiček zvolit jakýkoliv stupeň,který bude děťátku momentálně vyhovovat. Boudička u kočárků je společná jak pro hlubokou,tak i pro sportovní verzi a v její zadní části po rozepnutí zipu je všitá odvětrávací síťka,což je výborný pomocník v období vyšších letních teplot,kdy miminku zajišťuje příjemné klima v kočárku.
Přejeme Vám příjemné chvíle při výběru kočárku pro Vaše miminko

Reference od našich zákazníků : 

     http://www.batolatko.cz/181,0,Reference-od-zakazniku.html

 

contents ©2016 BATOLÁTKO | Standa-David.com