KVALITNÍ A BEZPEČNÉ KOČÁRKY ZN. FIRKON ZA ATRAKTIVNÍ CENU !!! PŘIJEĎTE A PŘESVĚDČTE SE.... Zn. FIRKON = bezpečí a pohodlí pro Vaše dítě !!!

KOČÁRKY -> Kočárky FIRKON DUO

Kočárek pro dvojčata FIRKON DUO BABY č.5 

Vaše cena:
Běžná cena:12 000,00 Kč
Ušetříte - sleva:30.08% / 3 610,00 Kč
Barva: zelená+béžová
Dostupnost:Běžně dodáváme do 30 dnů
Množství:

Kombinovaný kočárek Sportovní 4-kombinace pro Vaše dvojčátka. Praktická je hlavně tím, že polohování opěrky zad je na každé straně samostatné, takže jedno Vaše miminko může spinkat, zatím co druhé může sedět. Kočárek je vybaven kovovým podvozkem s vnitřním odpružením. Prostorná hluboká verze kočárku pro  miminka+sportovní verze letní-s bezpečnostním madlem+sportovní verze zimní-s nánožníkem, který lze připevnit a miminka jsou tak dobře chráněna při nepříznivém  počasí+přenosné tašky na děti  s odnímatelnou sluneční stříškou a odnímatelným horním dílem,který lze použít jako přebalovací mobilní podložku. Odlehčená pochromovaná konstrukce, přehazovací a výškově nastavitelná rukojeť, všitá  odvětrávací síťka v zadní části boudičky pro lepší klima uvnitř kočárku,která lze pomocí zipu odejmout , 5-ti bodové bezp. pásy s ochrannými návleky,odnímatelný podhlavníček, ochranný nánožník, taška na rukojeť pro potřeby miminka,prostorný úložný prostor pod kočárkem, plně polohovatelná měkce polstrovaná opěrka zad, 3-stupňové polohování opěrky nožiček,přední a zadní centrální brzda, regulace pérování, nafukovací ložisková kola s atraktivními disky,výborné jízdní vlastnosti kočárku a snadná manipulace i ve velmi náročném terénu

Celorepubliková akce MF DNES  vyhodnotila kočárky FIRKON jako velmi kvalitní a bezpečné,čímž se staly ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM v testu MF Dnes a taktéž zvítězily na plné čáře u maminek ve srovnání cena-kvalita !!!

 


« zpět
contents ©2015 BATOLÁTKO | Standa-David.com