LINTEO BABY Papírové vatové tyčinky box (65 ks)

-46%
LINTEO BABY Papírové vatové tyčinky box (65 ks)
Jedině čistá ouška mohou být zdravá, což platí ovšem jen tehdy, pokud o jejich hygienu pečujeme tím správným způsobem. Pro šetrnou péči jsou jako přímo stvořené vatové tyčinky Linteo Baby, které jsou speciálně navržené pro jemné dětské ouško. Díky použité bavlně jsou hezky jemné, proto nikterak nedráždí citlivá ouška.

Proč je důležité pečovat o hygienu dětských oušek?

Menší děti jsou zpravidla náchylné k ušním problémům. Záněty ouška někdy bývají spojené nejen s obdobím viróz či nachlazením, ale i s nedostatečnou hygienou či nadměrnou vlhkostí ucha po koupání. Takové prostředí je živnou půdou pro bakterie, které mohou vyvolat nepříjemné svědění, mykotické onemocnění, případně mazovou zátku. V každém případě, ať už se jedná o onemocnění anebo jen nekomfort v oblasti ouška, bývají takové problémy pro menší děti značně nepříjemné. Jednou z cest je správné čištění za pomocí vatových tyčinek, které fungují jako účinná prevence.

Není ovšem čištění, jako čištění. V žádném případě bychom neměli s vatovými tyčinkami zajíždět hlubokou do ouška, čímž bychom mohli narušit bubínek, ale i přirozené a přátelské prostředí, které je žádoucí v rámci samočistící schopnosti ucha. Ideální čištění by mělo probíhat za pomoci speciálně tvarovaných vatových tyčinek Linteo Baby, které efektivně vyčistí okraj ouška a zbaví jej nežádoucí vlhkosti. Takové čištění bychom měli provádět po každém koupání, vždy šetrně a s maximální jemností.

Vyrobené z jemné bavlny:

- Vatové tyčinky Linteo Baby jsou díky bavlně pěkně hebké, proto nedráždí jemné dětské ouško. Vhodné jsou i pro nejmenší děti.

Bezpečné použití:

- Vatové tyčinky jsou anatomicky tvarované tak, aby nedošlo k proniknutí hluboko do ouška, čímž poskytují maximální míru bezpečnosti.

Praktické balení:

- Vatové tyčinky potěší svým praktickým a ekonomickým balením, které vám vystačí na několik dní.

1001-7
  • Výrobce: LINTEOBABY
  • Kód výrobku: AG_1001-7
  • Dostupnost: Skladem
  • 65 Kč
  • 35 Kč
  • Cena bez DPH: 29 Kč