Doprava a platba

Možnosti platby :

Hotově nebo kartou při převzetí zboží na prodejně : Zdarma 

Dobírkou - přepravní služba GEIS :
Zboží zaplatíte přepravní službě při převzetí objednávky.Cena za doručení zásilky včetně dobírky je 110 Kč za balík, který je odeslán jako obchodní prostřednictvím přepravní služby Geis,která Vám zásilku doručí až domů . Tento druh balíku, je u zákazníka druhý den po našem odeslání. U zásilek neúčtujeme balné !!! Vzhledem k absolutní profesionalitě při jednání se zákazníky , pouze jedním přeložením zásilky a nižší cenou doručované zásilky tuto přepravní službu doporučujeme !!!

Dobírkou - Česká pošta:
Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky.Cena za doručení zásilky včetně dobírky  je 175 Kč za balík, který je odeslán jako obchodní prostřednictvím České pošty. Tento druh balíku, je u zákazníka do druhého dne po našem odeslání. U zásilek neúčtujeme balné.

Prostřednictvím zásilkové služby GEIS - Slovensko:
Platbu za objednávku zákazník hradí  předem na účet společnosti Batolátko - jednotná cena za doručení jakékoliv zásilky na Slovensko je 390 kč(15 euro.) U zásilky neúčtujeme balné !!!

 

VÝMĚNY A VRÁCENÍ ZBOŽÍ :

RR 65 kč, BA - GEIS 110 kč


V případě záloh na kočárky použijte toto č.ú.: 657285565/5500 

Jako var.symbol (VS) použijte ID Vaší uskutečněné objednávky a následně nás kontaktujte na tel.774947184 nebo na e-mail : [email protected]

Dodací podmínky.
1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty,přepravní služby Geis Parcel a nebo je možno si je vyzvednout osobně na naší kamenné prodejně.Ze zásilkových služeb doporučujeme přepravní službu Geis Parcel.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. 7 pracovních dnů po obdržení objednávky .

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.


Výměna zboží :
V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený dopis, nebo obyčejný balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.