Doprava a platba

Možnosti platby :

Hotově nebo kartou při převzetí zboží na prodejně : Zdarma 


Dobírkou - Česká pošta:

Balíkovna na dobírku 80 Kč

Balík do ruky na dobírku 140Kč

Balík na poštu na dobírku  130 Kč

Balík do ruky do 5-ti cm výšky na dobírku 130 Kč


U zásilek neúčtujeme balné.

Slovensko :  Prostřednictvím zásilkovny : Platbu za objednávku zákazník hradí  předem na účet společnosti Batolátko - jednotná cena za doručení jakékoliv zásilky na Slovensko je 100 Kč  ( 4,2  eur.) U zásilky neúčtujeme balné !!!


Prostřednictvím přepravní služby DPD - Slovensko:
Platbu za objednávku zákazník hradí  předem na účet společnosti Batolátko - jednotná cena za doručení jakékoliv zásilky na Slovensko je 390 Kč(15 eur.) U zásilky neúčtujeme balné !!!

 

VÝMĚNY A VRÁCENÍ ZBOŽÍ :

RR 100 Kč,  DPD 160 kč


V případě záloh na kočárky použijte toto č.ú.: 657285565/5500 

Jako var. symbol (VS) použijte ID Vaší uskutečněné objednávky a následně nás kontaktujte na tel.774 947 184 nebo na e-mail : [email protected]

Dodací podmínky.
1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty a nebo je možno si je vyzvednout osobně na naší kamenné prodejně. Ze zásilkových služeb doporučujeme přepravní službu DPD.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. 7 pracovních dnů po obdržení objednávky .

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.


Výměna zboží :
V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený dopis, nebo obyčejný balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.