Dodací podmínky

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, přepravní služby DPD a nebo je možno si je vyzvednout osobně na naší kamenné prodejně. 

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 7-mi  pracovních dnů po obdržení objednávky, pokud není dodací lhůta u objednaného produktu jiná.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, nevhodně vybraný dárek  atp.), Vám nepoužité, nepoškozené a neprané zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám odešlete nebo doneste a to včetně originálu daňového dokladu  a záručního listu (u zboží na které byl záruční list vydán). Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení, poškození nebo praní, rádi Vám vyměníme nově vybraný sortiment za jiný .Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník. Výměna takto zakoupeného činí 80 Kč (poštovné ČP bez dobírky). Lhůta pro výměnu zboží je 14 dní ode dne jejího koupě. Zboží zaslané na dobírku v žádném případě nepřebíráme !


Každá objednávka je závazná, Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb, dle našich obchodních podmínek.Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek .Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami . 


Objednávku je možné  stornovat nejpozději  8 hod. od jejího uskutečnění .