Bezkontaktní teploměr NC150 BONECO

-20%
Akce

Bezkontaktní teploměr NC150   BONECO

Rychlé měření během tří sekund. Moderní technologie infračerveného měření umožňuje sejmout teplot z čela bez dotyku. Měření je provedeno během tří sekund, bezpečně a hygienicky.

Přesný a spolehlivý. Konstrukce, použité kvalitní komponenty a vyspělý infračervený snímač zaručují přesnost a spolehlivost každého měření. Spolehlivost a přesnost každého měření zaručuje vyspělý infračervený snímač, použité kvalitní komponenty i samotná konstrukce teploměru. Přesnost měření potvrdili i nezávislé klinické testy.

Multifunkční použití. Teploměr Microlife NC150 nabízí 2 režimy měření. Jednak měření tělesné teploty v rozsahu 34 – 42,2 °C, jednak jednak okolní teplotu a teplotu předmětů v rozsahu 0 – 100 °C. Lze ho použít k měření tělesné teploty na čele, k měření povrchové teploty předmětů a kapalin (mléka v kojenecké lahvi, vody ke koupání…).

Šetrný a snadno použitelný. Ergonomická konstrukce zaručuje snadné použití. Lze změřit i spící dítě, které není třeba budit. Na rozdíl od většiny běžných bezkontaktních teploměrů je možné vypnout zvukovou signalizaci.

Paměť na 30 posledních výsledků měření. Teploměr ukládá posledních 30 naměřených hodnot včetně data a času záznamu.

Bezpečný a hygienický. Použití nevyžaduje přímý kontakt s pokožkou pacienta. Nehrozí rozbití skla nebo únik rtuti. Naprosto bezpečný při měření dětí.

Teplotní alarm. V případě naměření tělesné teploty 37,5 °C a víc teploměr akusticky a opticky (10 krátkých pípnutí a červené podsvícení displeje) upozorňuje uživatele na vysokou teplotu.


Technická data

rozměry (dך×v): 14,1 × 4,4 × 3,7 cm

hmotnost: 90 g s bateriemi

rozsah měření: Tělesná teplota 34 °C - 42,2 °C, okolní teplota 0 °C - 100 °C

odchylka měření: ±0,2 °C

pracovní teplota: Měření teploty těla: 16 - 40 °C, měření v režimu objektu: 5 - 40 °C

  • Kód výrobku: BT_33472
  • Dostupnost: Skladem
  • 1 250 Kč
  • 999 Kč
  • Cena bez DPH: 826 Kč