Lovela sensitive tekutý prací prášek pro děti 1,5 l

-35%
Lovela sensitive tekutý prací prášek pro děti 1,5 l

Citlivá LOVELA je speciální prací prostředek, určený pro malé děti.Lovela vypere všechno prádlo dokonale, ale přitom tak šetrně, že může být použita i na praní prádla dětí s velmi citlivou pokožkou.Lovela byla testována pro jemnou dětskou pokožku a je doporučena ""Institutem pro péči o matku a dítě"" a ""Sdružením Dětem zdraví"" - sdružením pro pomoc dětem trpícím alergiemi.

Lovela Sensitive je prací prostředek vhodný pro osoby s citlivou pokožkou. Byla speciálně vyvinuta na základě potřeb hospodyněk, které si přály prací prostředek, který vypere všechno prádlo dokonale a zároveň je vhodný pro jemnou pokožku jejich dítěte.

Lovela Sensitive je doporučena Sdružením Dětem zdraví - sdružení pro pomoc dětem trpícím alergiemi.

U KTERÝCH SKUPIN SE NEJČASTĚJI VYSKYTUJE ALERGICKÁ REAKCE / PODRÁŽDĚNÍ POKOŽKY V SOUVISLOSTI S PRACÍMI PRÁŠKY?
Kožní reakce na prací prostředky se vyskytují nejvíce u kojenců a batolat, u kterých je kůže nejcitlivější, u alergických žen v domácnosti a u jedinců s atopickým (geneticky podmíněným) alergickým ekzémem nebo atopickou predispozicí (někdo v rodině trpí alergií). K podráždění kůže na základě použití pracího prášku může dojít i u zdravých, nealergických jedinců s citlivou pokožkou.

  • Kód výrobku: BT_39423
  • Dostupnost: Skladem
  • 139 Kč
  • 90 Kč
  • Cena bez DPH: 74 Kč